Ubytovací pravidla

Pravidla rezervace:

  1. Pokud je objednávka provedena v čase kratším než 24 hodin před začátkem ubytování,musí být platba připsána nejpozději v 10 hodin prvního dne ubytování. V těchto případech je lépe použít kreditní kartu nebo vložit peníze hotově na přepážce České spořitelny a tuto skutečnost nám sdělit přes SMS nebo e-mailem.
  2. V místě ubytování není osoba, která je oprávněna s Vámi jednat o změnách mající vliv na výši platby,přijímat nebo vyplácet peníze.Všechny finanční záležitosti musí být vyřešeny před nástupem pobytu.
  3. Recepce je otevřena od 8 –10 hodin, a od 15 hodin do 22 hodin ,to je doba,kdy budete mít nachystány rezervované pokoje a chatičky.Penzion mimo tyto hodiny může být uzamčen a personál se věnuje úklidu a dalším činnostem spojených s provozem penzionu/nákupy drobné opravy v pokojích aj/. Prosíme proto naše hosty pokud není příjezd na ubytování dohodnut a potvrzen předem v jinou hodinu nedožadujte se vstupu do areálu neboť personál v takovém případě nereaguje na zvonění, volání a telefonické hovory. Naplánujte si proto svůj příjezd tak, abychom Vás mohli přivítat od 15 hodin a nemračili jste  se na nás, že Vás nikdo  dříve do areálu nepustil.  Náš penzion nemá týdenní turnusy, ale ubytovává hosty i na jednu noc, proto každý den někdo přijíždí a odjíždí. Personál musí  stačit vše uklidit do 15 hodin.
  4. Ubytování se psem v našem pensionu není možné a to ani v chatičce ve vyjímečných případech po dohodě předem, je možné umístit psa do venkovního kotce, kde cena za velký kotec je 100 Kč/den, malý odkládací kotec je 50,-Kč/den. Dále je možné zapůjčit přenosný dvoukotec pouze k chatičce, zde je cena 100,-Kč/den.
  5. Jakmile jsou peníze za ubytování připsány na účet, zašleme Vám e-mail s potvrzením, že jsme částku obdrželi a reservace je v pořádku a je zaznamenaná jako závazná. Nejsou-li dodrženy uvedené termíny pro provedení platby, je objednávka zrušena a pobyt považován za stornovaný.
  6. Cena, která je stanovena za ubytování je konečná. V ceně není započítáno vytápění chatičky v chladném počasí, zde se platí za skutečně spotřebovanou el. energii dle elektroměru 5,-Kč/KWh./teplá voda, světlo, aj jsou již v ceně ubytování. Nebude Vám již účtován žádný příplatek za povlečení, úklid, lázeňskou taxu, parkovné, DPH a další skryté poplatky. U nás máte již vše v ceně.
  1. Žádáme naše zákazníky aby pečlivě zvážili délku svého pobytu, peníze kvůli špatnému počasí a nevyčerpané době Vámi objednaného pobytu nevracíme!!